Darmowy Kurs Pozycjonowania
od ebiznesy.pl i krzywy.pl

Podsumowanie kursu pozycjonowania stron internetowych

Jeśli sumiennie i pracowicie uda Ci się spędzić 2 tygodnie, z pewnością będziesz mieć solidne podstawy do pozycjonowania. Do właściwego, długofalowego, bezpiecznego pozycjonowania (formularz do zapisu na kurs znajdziesz na dole strony).

Skrót idei kursu seo

Mogę to ująć w 3 linijkach:

  1. stosuj się do wszystkich poznanych tutaj zasad
  2. nie przesadzaj, nie spiesz się, nie rób głupot
  3. w razie wątpliwości - pytaj
I tyle. To wystarczy, bys zaczął pozycjonować własne serwisy i spał spokojnie.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Paweł Krzyworączka. Interesuję się pozycjonowaniem od kilku lat. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę. Skoro ktoś o wiele mądrzejszy ode mnie powiedział "wiem, że nic nie wiem", cóż ja mogę napisać ;-)
Ty też się ucz. Nieustannie. To droga do sukcesu. Pewnego sukcesu.

Czy wiesz dlaczego napisałem ten kurs?

Bo chcę, aby jak najwięcej osób umiało optymalizować i pozycjonować strony WWW. Poważnie: taki jest mój główny cel. Dzięki temu Sieć będzie "czystsza". I częściej ten, kto naprawdę na to zasługuje, będzie na szczycie wyników wyszukiwania. Taka jest idea Google. Taka jest moja idea.
Prowadzę blog o zarabianiu w Sieci: ebiznesy.pl. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Witryna jest dość nietypowa... zresztą przekonaj się samemu.
Zajrzyj również na forum.ebiznesy.pl. Olbrzymia dawka wiedzy. Do tego niepowtarzalna atmosfera. I pytaj o wszystko, co Cię interesuje, trapi, fascynuje. I pamiętaj: nie ma głupich pytań ;-]

Wizja przyszłości...

Moim zdaniem, niebawem wyszukiwarki będą na tyle inteligentne, że będą wykrywać logikę zdań i sformułowań. Co to będzie oznaczało w praktyce? Wszystkie strony WWW, które zostały stworzone sztucznie, automatycznie, przez specjalnie do tego celu stworzone programy, tylko dla uzyskania jeszcze większego zaplecza, zostaną ukarane.
Pamiętaj również, że stosowanie technik leżących na pograniczu oszukiwania wyszukiwarek wymagać będzie ciągłej kontroli, co jest czasochłonne i /lub kosztowne. I może niespodziewanie zakończyć się banem...
Są więc 2 metody uzyskania tego samego rezultatu. Szybka, często krótkotrwała i niebezpieczna, oraz powolniejsza, ale zazwyczaj długotrwała i względnie bezpieczna. Którą wybierasz...?

Darmowy Kurs Pozycjonowania - całkowicie bezpłatny kurs, a jednak profesjonalnie przygotowany. Nie wierzysz? To nie jest kwestia wiary. Możesz przecież zapisać się i za darmo przekonać się samemu!

Zapisz się na Darmowy Kurs Pozycjonowania

darmowy kurs pozycjonowania